Satılık, Daire Podgorica Zabjelo, 60 m2

Acil

24. mart 2026.
Advert Image
1 / 4
Petar Popović

Petar Popović

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

128.500 €

2.141,7 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

60 m²

SATILIK İKİ ODALI DAİRE | 60m² | 128.500€ – ZABJELO, PODGORICA Alan: 60 m² Fiyat: 128.500€ Kat: Zemin kat Zabjelo'da 60m² alanına sahip iki odalı daire satılıktır. Daire zemin katta yer almakta olup, aile yaşamı veya kiralama için uygun işlevsel bir düzen sunmaktadır. Daire eşyasızdır, bu da gelecekteki alıcıya kendi isteklerine göre düzenleme imkanı sunmaktadır. Daire ile birlikte bir otopark yeri de gelmektedir. Dairenin yapısı: • Koridor • Yemek alanı ile oturma odası • Mutfak • 2 yatak odası • Banyo • Otopark yeri Zabjelo'da, günlük yaşam için gerekli olan tüm önemli hizmetlerin – süpermarketler, okullar, kreşler ve diğer tesislerin – yakınında iyi bir konumda yer almaktadır. Ajans: Popović Prime Estate Ofis: Zabjelska Vektra, giriş 5, Podgorica Telefon: +382 68 149 916 Email: prime.estate.pop@gmail.com #karadağ #podgorica #zabjelo #gayrimenkul #satılık daireler 🏡

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 25.700 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

128.500 €

Peşinat

25.700 €

Kredi

102.800 €

Faiz

68.619 €

Aylık ödeme tutarı

571 €

  • Uploaded content
    Popović Prime Estate

    Petar Popović

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

20. apr 2026.
Horizon Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 58 m², 1 banyo. Fiyat: 105.000 €

2+1

1

58 m²

Satılık

105.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

16. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 58 m², 1 banyo. Fiyat: 113.500 €

2+1

1

58 m²

Satılık

113.500 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

16. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 57 m², 1 banyo. Fiyat: 114.000 €

1+1

1

57 m²

Satılık

114.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

24. jan 2026.
Horizon Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

1+1

1

57 m²

Satılık

114.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

16. dec 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica 27.marta

1+1

1

57 m²

Satılık

114.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo