Satılık, Daire Budva Bečići, 51 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

147.000 €

2.882,4 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

51 m²

Kat

3

Beçiçler'de daire no. 2371 Deniz ve dağ manzaralı yeni bir binada bir odalı daire Konum: Karadağ, Budva, Beçiçler Durum: Yeni inşaat Alan: 51 metrekare Fiyat: 147 bin euro Mülkün avantajları Satın alma sırasında ücretsiz hukuki destek. Sadece noter ve mahkeme tercümanının hizmetlerini ödüyorsunuz. Karadağ'da oturma izni alma imkanı. İdeal konum. Denize yürüme mesafesinde, gelişmiş altyapıya sahip turistik bir bölge. Tivat Havalimanı ve Porto Montenegro'ya arabayla otuz dakika. Dairenin düzeni Mutfak ile oturma odası, bir yatak odası, banyo, koridor, muhteşem manzaralı teras. Özellikler ve olanaklar Deniz ve dağ manzarası. Doğal ışık ve panoramik manzara sağlayan cam duvar. Havalandırma sistemi zaten kurulmuş. Banyo tamamen donatılmış, elektrikli su ısıtıcı dahil. Doğal zeminler, iç kapılar ve şık karolar ile yüksek kaliteli kaplama. Mobilya ve ekipman dairenin fiyatına dahildir. Kompleks, sosyal ve ticari altyapıya yakın bir konumda bulunmaktadır.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 29.400 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

147.000 €

Peşinat

29.400 €

Kredi

117.600 €

Faiz

78.498 €

Aylık ödeme tutarı

654 €

Daire

7. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

7VR9+4HF, Ive Lole Ribara, Becici, Ivanovici

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 55 m², 1 banyo. Fiyat: 118.000 €

2+1

1

55 m²

Satılık

118.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

18. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 127.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

127.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €