Satılık, Arazi Kotor Radanovići, 2848 m2

8. maj 2026.
Advert Image
1 / 4
Anastasija Pajović

Anastasija Pajović

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Kotor, Radanovići

Radanovici bb

370.240 €

130 € / m²

Alan

2848 m²

📢 Satılık arazi – Radanovići, Kotor 🌿 📍 Lokasyon: Radanovići, Kotor 📐 Alan: 2.848 m² Arazi, çeşitli yatırım ve geliştirme projeleri için uygun, sakin ve erişilebilir bir konumda yer almaktadır. Arazi, düzenli şekildedir ve konut, turistik veya ticari tesislerin inşası için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. 📝 Mülkiyet: 1/1, yük olmadan ve kısıtlama olmadan 💶 Fiyat: 130 € / m² 📌 Ciddi alıcılar için fiyat düzeltmesi mümkün 📞 İletişim: +382 69 564 564 📧 E-posta: office@lifeinmontenegro.me

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 74.048 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

370.240 €

Peşinat

74.048 €

Kredi

296.192 €

Faiz

197.707 €

Aylık ödeme tutarı

1.646 €

  • Uploaded content
    LV REAL ESTATE

    Anastasija Pajović

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 1850 m². Fiyat: 381.100 €

1850 m²

Satılık

206 €/m²

381.100 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 506 m². Fiyat: 76.000 €

506 m²

Satılık

150,2 €/m²

76.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 1016 m². Fiyat: 132.080 €

1016 m²

Satılık

130 €/m²

132.080 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 1980 m². Fiyat: 203.940 €

1980 m²

Satılık

103 €/m²

203.940 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 1409 m². Fiyat: 211.500 €

1409 m²

Satılık

150,1 €/m²

211.500 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 3500 m². Fiyat: 735.000 €

3500 m²

Satılık

210 €/m²

735.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Donjegrbaljski put

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 13751 m². Fiyat: 962.570 €

13751 m²

Satılık

70 €/m²

962.570 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 7000 m². Fiyat: 980.000 €

7000 m²

Satılık

140 €/m²

980.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 1980 m². Fiyat: 203.940 €

1980 m²

Satılık

103 €/m²

203.940 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 1850 m². Fiyat: 381.100 €

1850 m²

Satılık

206 €/m²

381.100 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 3500 m². Fiyat: 735.000 €

3500 m²

Satılık

210 €/m²

735.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 506 m². Fiyat: 76.000 €

506 m²

Satılık

150,2 €/m²

76.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 1409 m². Fiyat: 211.500 €

1409 m²

Satılık

150,1 €/m²

211.500 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 1016 m². Fiyat: 132.080 €

1016 m²

Satılık

130 €/m²

132.080 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 7000 m². Fiyat: 980.000 €

7000 m²

Satılık

140 €/m²

980.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Donjegrbaljski put

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 13751 m². Fiyat: 962.570 €

13751 m²

Satılık

70 €/m²

962.570 €