Satılık, Arazi Budva Perazića do, 7000 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Perazića do

Perazića Do, Crna Gora

1.200.000 €

171,4 € / m²

Alan

7000 m²

Perazića Do'da, no. 646 arsa Budva'daki arsa, Budva bölgesinde, Reževići'de, daha kesin olarak Reževići Manastırı'na birkaç adım mesafede bulunan yerleşim yerinde yer almaktadır: Perazića Do. Arsa, 7.000 m2'dir ve üzerinde 450 m2'lik parsellerle 435 m2 büyüklüğünde ayrı villalar inşa edilebilir. Bu türden toplam 14 villa inşa edilebilir. Tüm kamu bağlantıları ve bağlantılar arsanın yakınındadır. Karadağ'ın tarihi yerlerinden biri Perazića Do yerleşimidir. Petrovac şehrinden 4 km uzaklıktadır. Yerleşimin tarihi 1960'lı yıllara kadar uzanmaktadır. Başlangıçta, Perazića Do, yazlık bir hafta sonu yerleşimi olarak temsil edilmiştir ve hafta sonu evlerinden oluşmaktadır. Bu evler kalıcı ikamet için değil, farklı mülkiyet seviyelerine sahip Yugoslavların mevsimlik tatilleri için tasarlanmıştır. Çok sayıda bulunmaktadır ve pratikte iki aynı ev bulmak imkansızdır, çünkü her biri sahiplerinin yönlendirdiği tarzlarda inşa edilmiştir. Bugün bu yerleşim, yerel halkın ikamet alanı ve turistlerin tatil için kullandığı hafta sonu evleri ile bir turistik yer olarak işlev görmektedir. Akdeniz'in bu kıyı kesimi, yılda 200'den fazla güneşli gün sağlayan özel bir mikro iklime sahiptir ve ortalama yıllık sıcaklık 16.2 C'dir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 240.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

1.200.000 €

Peşinat

240.000 €

Kredi

960.000 €

Faiz

640.798 €

Aylık ödeme tutarı

5.336 €

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Perazića do

Budva, Perazića do

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Perazića do, Budva – 400 m², 4 banyo. Fiyat: 1.200.000 €

4

4

400 m²

Satılık

1.200.000 €

Satılık - Ev Budva, Perazića do

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Perazića do

Budva, Perazića do

Perazića Do, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Perazića do, Budva – 400 m², 4 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

5

4

400 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Čelo Brdo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Čelo Brdo

Budva, Čelo Brdo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Čelo Brdo, Budva – 7000 m². Fiyat: 824.000 €

7000 m²

Satılık

117,7 €/m²

824.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 3200 m². Fiyat: 1.000.000 €

3200 m²

Satılık

312,5 €/m²

1.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Podkošljun

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Podkošljun

Budva, Podkošljun

Talep üzerine adres

Arsa satılık Podkošljun, Budva – 1967 m². Fiyat: 1.050.000 €

1967 m²

Satılık

533,8 €/m²

1.050.000 €

Satılık - Arazi Budva, Kamenovo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Kamenovo, Crna Gora

Arsa satılık Kamenovo, Budva – 8820 m². Fiyat: 1.058.400 €

8820 m²

Satılık

120 €/m²

1.058.400 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

5. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 1350 m². Fiyat: 1.100.000 €

1350 m²

Satılık

814,8 €/m²

1.100.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 24460 m². Fiyat: 1.223.000 €

24460 m²

Satılık

50 €/m²

1.223.000 €