Satılık, Daire Podgorica Gorica C, 52 m2
Acil

-
-
Satılık
Daire Podgorica, Gorica C
Talep üzerine adres
156.000 €
3.000 € / m²
Oda
1
Banyo
1
Alan
52 m²
Kat
Zemin kat
SATILIK BİR ODALI DAİRE İNŞAAT AŞAMASINDA | 52 m² | GORICA C | GEOMASTER MAHALLESİ | 3.000 €/m² | Podgorica'daki en çekici lokasyonlardan birinde, Gorica C'de, yeni GeoMaster mahallesinde, konforlu bir yaşam için tüm önemli olanakların yakınında inşaat aşamasında işlevsel bir daire satılıktır. Alan: 52 m² Fiyat: 3.000 €/m² Mükemmel yerleşim ve maksimum kullanılmış alan Dairenin yapısı: • koridor • oturma odası • mutfak • banyo • yatak odası • balkon Bina içindeki konumu sayesinde - zemin kat, daire hem konut hem de iş yeri olarak uygundur. Avantajlar: • konut kredisi ile satın alma imkanı • ciddi alıcı için fiyat düzeltmesi • asansörlü modern bina • çekici ve sakin konum İletişim: Telefon: +382 68 146 916 E-posta: prime.estate.pop@gmail.com Popović Prime Estate - Sizin mülkünüz. Bizim misyonumuz #daireler #satış #gayrimenkulajansı #podgorica
Özellikler
Veri yok
Kredi Hesaplayıcı
Peşinat
20.0%5%
50%
Tutar: 31.200 €
Faiz Oranı
4.50%1%
8%
Vade
25 yıl5 yıl
35 yıl
Gayrimenkul fiyatı
156.000 €
Peşinat
31.200 €
Kredi
124.800 €
Faiz
83.304 €
Aylık ödeme tutarı
694 €
Popović Prime EstatePetar Popović
Benzer gayrimenkuller

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 57 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €
1+1
1
57 m²
Satılık
130.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 140.000 €
2+1
1
52 m²
Satılık
140.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 145.000 €
2+1
1
47 m²
Satılık
145.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 53 m², 1 banyo. Fiyat: 150.000 €
2+1
1
53 m²
Satılık
150.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 156.000 €
1+1
1
52 m²
Satılık
156.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 156.000 €
2+1
1
52 m²
Satılık
156.000 €

Daire
2+1
1
52 m²
Satılık
156.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 116 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun
2+1
2
116 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine
Yakındaki gayrimenkuller

Daire
Üç yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 140 m², 3 banyo. Fiyat: 700.000 €
3+1
3
140 m²
Satılık
700.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 89 m², 1 banyo. Fiyat: 311.500 €
2+1
1
89 m²
Satılık
311.500 €

Daire
1+1
1
57 m²
Satılık
130.000 €

Daire
Dört yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 155 m², 1 banyo. Fiyat: 496.000 €