Satılık, Daire Budva Ostalo, 123 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

393.600 €

3.200 € / m²

Oda

3

Banyo

1

Alan

123 m²

Kat

3

Budva'da daire no. 526 Daireler, deniz kıyısına yakın bir konumda, Karadağ'ın en iyi plajlarına ve Budva şehrinin gelişmiş altyapısına yürüme mesafesindedir. Dairenin alanı 123 m2 olup, sekiz katlı binanın üçüncü katında yer almaktadır ve mükemmel bir yerleşim planına sahiptir: panoramik camla kaplanmış bir oturma odası, bir mutfak, üç yatak odası, üç banyo ve deniz manzaralı geniş bir teras. Bina inşasında en son teknolojiler ve modern malzemeler kullanılmıştır. Bina asansör ve interkom ile donatılmıştır. Merdivenler ve katlar mermerle kaplanmıştır. Dairelerin iç mekanında doğal parke ve İspanyol seramiği kullanılmıştır. Daire klima ile donatılmıştır ve Avrupa standartlarına uygun olarak su ve elektrik tüketimi için bireysel sayaçlar yerleştirilmiştir. Bina çevresinde gelişmiş bir altyapı bulunmaktadır: süpermarket, kafeler, restoranlar. Bina içindeki diğer daireler: 4. kat 122 m2 402.600 euro, 5. kat 123 m2 418.200 euro, 6. kat 124 m2 434.000 euro, 8. kat 143 m2 543.400 euro.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 78.720 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

393.600 €

Peşinat

78.720 €

Kredi

314.880 €

Faiz

210.182 €

Aylık ödeme tutarı

1.750 €

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo