Satılık, Ev Herceg Novi Ostalo, 250 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Crna Gora

475.000 €

1.900 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

250 m²

Herceg Novi no. 1321'deki ev Herceg Novi'de, Kotor Koyu'nun kıyısında bulunan konforlu bir ev satılıktır. Evin toplam alanı 250 m2'dir. Ev iyi bir yerleşime sahiptir: birinci katta - hol, mutfakla birleştirilmiş oturma odası, yatak odası, banyo ve teras. İkinci katta - oturma odası, yatak odası, banyo ve teras. İç avlu düzenlenmiştir, meyve ağaçları ile bir bahçe, havuz, 2 araba için park yeri vardır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 95.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

475.000 €

Peşinat

95.000 €

Kredi

380.000 €

Faiz

253.649 €

Aylık ödeme tutarı

2.112 €

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Herceg Novi – 179 m², 3 banyo. Fiyat: 390.000 €

3

3

179 m²

Satılık

390.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Herceg Novi – 232 m², 1 banyo. Fiyat: 460.000 €

5

1

232 m²

Satılık

460.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Ev

27. jul 2025.
Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Iznad Starog Grada

İki yatak odalı ev satılık Ostalo, Herceg Novi – 145 m², 3 banyo. Fiyat: 469.000 €

2

3

145 m²

Satılık

469.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Ev

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Baošići

Bir yatak odalı ev satılık Ostalo, Herceg Novi – 200 m², 1 banyo. Fiyat: 470.000 €

1

1

200 m²

Satılık

470.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Opština Herceg Novi, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Herceg Novi – 201 m², 3 banyo. Fiyat: 490.000 €

3

3

201 m²

Satılık

490.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo

Ev

9. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Ostalo