Satılık, Daire Budva Pržno, 87 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Pržno

Talep üzerine adres

263.600 €

3.029,9 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

87 m²

Kat

2

Pržno'da Daire No. 2003 Bir yatak odası ve deniz manzarası olan aydınlık, geniş daire, Pržno'daki yeni bir binanın ikinci katında yer almaktadır. Dairenin yaşam alanı 87m2'dir, tamamen mobilyalıdır ve taşınmaya hazırdır. Dairenin fiyatına ayrıca bir otopark yeri de dahildir. Yatak odası, banyo, mutfak ve geniş oturma odasının yanı sıra, dairede dağlara, denize ve birkaç dakikada ulaşılabilen yerel plaja bakan bir teras bulunmaktadır. Pržno, sezon boyunca tatil için en iyi yerlerden biridir, çünkü kıyıdaki daha büyük şehirlere kıyasla turist sayısı azdır. Ancak, yıl boyunca yaşamak için de mükemmel bir seçimdir, çünkü evin yakınında modern bir süpermarket bulunmaktadır ve en yakın şehir olan Budva'ya 10 dakikalık bir sürüş mesafesindedir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 52.720 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

263.600 €

Peşinat

52.720 €

Kredi

210.880 €

Faiz

140.762 €

Aylık ödeme tutarı

1.172 €

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 87 m², 1 banyo. Fiyat: 243.600 €

2+1

1

87 m²

Satılık

243.600 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 87 m², 1 banyo. Fiyat: 265.000 €

2+1

1

87 m²

Satılık

265.000 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 82 m², 1 banyo. Fiyat: 270.600 €

2+1

1

82 m²

Satılık

270.600 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

15. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 93 m², 2 banyo. Fiyat: 279.000 €

2+1

2

93 m²

Satılık

279.000 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Pržno, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 95 m², 1 banyo. Fiyat: 285.000 €

2+1

1

95 m²

Satılık

285.000 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 82 m², 1 banyo. Fiyat: 290.600 €