Satılık, Ev Tivat Ostalo, 84 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Tivat, Ostalo

Krašići, Crna Gora

265.000 €

3.154,8 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

84 m²

Kat

1

Đuraševići’de Sıra Ev No. 2483 Đuraševići’de deniz kenarında sıra ev – huzur, doğa ve konforun uyumu Luštica Yarımadası’nın tam kalbinde, pitoresk Đuraševići yerleşiminde, her gün huzur, mahremiyet ve ilham arayanlar için tasarlanmış modern bir sıra ev bulunmaktadır. Burada huzurlu bir atmosfer hakimdir — denizin sesi, tepelerin yeşilliği ve Adriyatik kıyısının muhteşem panoramaları yaşam ve dinlenme için ideal bir ortam yaratır. İdeal konum Kompleks denize üçüncü sırada yer almakta olup plaja yakınlık ile tam mahremiyet arasında mükemmel bir denge sunmaktadır. Her terastan Adriyatik Denizi’nin muhteşem manzarası görülürken, konutların kademeli yerleşimi ferahlık ve doğal ışık hissi sağlar. Tivat Havalimanı’na sadece 10 dakika uzaklıktadır ve yakın çevrede bölgenin en iyi plajları — Movida, Nikki Beach, Plavi Horizonti — ayrıca Luštica Bay ve Porto Montenegro gibi seçkin resort ve marinalar bulunmaktadır. Her detayda konfor ve stil Sıra evin alanı — 84 m², ayrıca deniz manzaralı geniş bir teras bulunmaktadır. İç mekan modern Akdeniz tarzında tasarlanmış olup her detay konfor ve estetik için düşünülmüştür. Plan şu alanları içerir: Güneş ışığıyla dolu geniş bir oturma odası Yemek alanlı konforlu mutfak Dinlenme için iki yatak odası Modern tasarımlı iki banyo Gün doğumlarını karşılayabileceğiniz ve deniz esintisinin keyfini çıkarabileceğiniz geniş bir teras Fiyata bir park yeri dahildir — konfor ve pratiklik açısından ek bir avantajdır. Yaşam ve yatırım için Sıra ev tamamen taşınmaya hazırdır ve hem kişisel kullanım hem de kiralama yatırımı için uygundur. Yürüme mesafesinde sakin bir plaj, keyifli restoranlar, bir minimarket ve uluslararası Arcadia Okulu bulunmaktadır. Bu yer sürekli yaşam, aile tatili veya sezonluk iş için idealdir. Konforlu yaşam için her şey Đuraševići, doğa, altyapı ve denize yakınlığın birleşimi sayesinde yıl boyunca istikrarlı talep görmektedir. Burası Karadağ’ın her gün deniz havası, ışık ve huzurla dolu olan özel köşelerinden biridir. Satışta iki adet sıra ev bulunmaktadır ve bu proje hem yaşam hem de karlı yatırım için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.