Satılık, Daire Budva Ostalo, 26 m2

7. maj 2026.
Advert Image
1 / 10

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

88.000 €

3.384,6 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

26 m²

Budva'da Daire No. 2660 Budva'da yeni bir konut binasında kompakt modern stüdyo satışa sunuyoruz. Daire tamamen mobilyalı, fonksiyonel bir düzene sahip ve geniş bir terasa bulunuyor, bu da onu hem ikamet hem de kiralama yatırımı için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Temel özellikler:  Alan: 26 m²Terasa: 15 m²Oda: 1Banyo: 1Durum: yeni bina, mobilyalıDaire hakkında:  Daire, mutfak ve yemek alanlı oturma odası, banyo ve geniş terastan oluşuyor. İç dekorasyon açık nötr tonlarda yapılmış, bu da alanı görsel olarak genişletiyor ve konfor hissi yaratıyor. Mutfak tüm gerekli cihazlarla donatılmış ve bar tezgahı ile tamamlanmış. Oturma odasında dinlenme alanı öngörülmüş, klima cihazı takılı ve modern mobilya var. Banyo modern tarzdan yapılmış ve duş alanı ile donatılmış. Dairenin ana avantajı 15 m² alanlı büyük terasıdır, bu da dairenin kullanılabilir alanını önemli ölçüde artırır ve  lounge alanı, yaz yemek odası veya dinlenme yeri olarak kullanılabilir. Konum:  Daire, Bijeli Do mahallesinde — Budva'nın sakin bir konut bölgesinde, şehir merkezine ve temel kentsel altyapıya yakın konumda bulunuyor. Budva Merkezi — araba ile yaklaşık 5 dakikaMega Mall — birkaç dakika sürüşPromenad ve plajlar — yaklaşık 10–15 dakikaSüpermarketler, kafeler ve restoranlar — yakındaTivat ve Kotor'a uygun çıkışYatırım potansiyeli:  Daire hem kendi ikameti hem de kısa veya uzun vadeli kiralama için mükemmeldir. Küçük alan, mobilya, yeni bina ve geniş teras, mülkü Budva'daki kiracılar ve turistler için özellikle çekici kılıyor.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 17.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

88.000 €

Peşinat

17.600 €

Kredi

70.400 €

Faiz

46.992 €

Aylık ödeme tutarı

391 €

Daire

31. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 24 m², 1 banyo. Fiyat: 76.000 €

1+1

1

24 m²

Satılık

76.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Xix Ulica, 85310 Budva, Crna Gora

Stüdyo daire satılık Ostalo, Budva – 24 m², 1 banyo. Fiyat: 105.000 €

Stüdyo

1

24 m²

Satılık

105.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

24. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo

1

24 m²

Satılık

105.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 28 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

28 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Budva – 25 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

Stüdyo

1

25 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 25 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun