Satılık, Daire Kotor Stoliv, 65 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Kotor, Stoliv

Stoliv, Crna Gora

125.000 €

1.923,1 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

65 m²

Stoliv'de daire no. 728 Kulüp binasında birinci katta 65 m2 alanında yeni daire. Dairenin düzeni şunları içerir: 2 yatak odası, mutfak alanıyla birleştirilmiş oturma odası ve banyo. Dairede koridorda, mutfakta ve banyoda ısıtmalı zeminler bulunmaktadır. Dairede klima üniteleri kurulmuştur. Telefon, internet ve uydu televizyonu mevcuttur. Her daire sahibinin kendi otopark yeri vardır. Terastan güzel, panoramik bir deniz manzarası sunulmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 25.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

125.000 €

Peşinat

25.000 €

Kredi

100.000 €

Faiz

66.750 €

Aylık ödeme tutarı

556 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Stoliv

Kotor, Stoliv

Stoliv, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Stoliv, Kotor – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 85.000 €

1+1

1

45 m²

Satılık

85.000 €

Satılık - Daire Kotor, Stoliv

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Stoliv

Kotor, Stoliv

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Stoliv, Kotor – 56 m², . Fiyat: 130.000 €

1+1

-

56 m²

Satılık

130.000 €

Satılık - Daire Kotor, Stoliv

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Stoliv

Kotor, Stoliv

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Stoliv, Kotor – 56 m², 1 banyo. Fiyat: 260.000 €

2+1

1

56 m²

Satılık

260.000 €

Satılık - Ev Kotor, Stoliv

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Kotor, Stoliv

Kotor, Stoliv

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Stoliv, Kotor – 98 m², 2 banyo. Fiyat: 1.200.000 €

3

2

98 m²

Satılık

1.200.000 €

Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Kotor, Dobrota

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Dobrota, Kotor – 62 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

1

62 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Ev Kotor, Stoliv

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Kotor, Stoliv

Kotor, Stoliv

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Stoliv, Kotor – 396 m², 5 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun