Satılık, Arazi Budva Blizikuće, 5685 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

850.000 €

149,5 € / m²

Alan

5685 m²

Blizikuće'de İnşaat Arazisi №2268 Blizikuće'de, deniz manzaralı lüks bir aile villasının veya yedi ayrı yapının inşası için benzersiz bir fırsat sunan özel bir arazi parseli satışa sunulmaktadır. Budva'nın resmedici banliyösünde yer alan bu parsel, lüks villaların arasında yer almakta olup, teklifin prestijini ve ayrıcalığını vurgulamaktadır. Parselin alanı 5685 m2 olup, bu da onu Karadağ'da yaşam ve tatil için en çok arzu edilen yerlerden birinde büyük projelerin gerçekleştirilmesi için ideal bir seçim haline getirmektedir. Zaten hazırlanmış bir proje, büyük bir aile villasının inşasını öngörmektedir; ancak, her biri 375 m2 ile 450 m2 arasında bir alana sahip olabilecek yedi ayrı yapının inşası için de bir imkan bulunmaktadır ve bu da gelecekteki sahiplerine kendi mimari ve tasarım tercihlerini gerçekleştirme alanı sunmaktadır. Parselin fiyatı 850.000 eurodur, bu da yaklaşık olarak metrekare başına 150 euroya eşdeğerdir ve toplam 2000 m2 inşaat alanı için zaten ödenmiş olan kamu hizmetlerini içermektedir. Bu teklif, sadece Karadağ'daki elit gayrimenkul dünyasına kapı açmakla kalmaz, aynı zamanda önemli bir değer artışı potansiyeline sahip bir araziye karlı bir yatırım temsil eder. Böyle bir parsel, her gün doğanın güzelliği, huzuru ve ayrıcalıklı konforla dolu bir cennet parçası satın almak için nadir bir fırsatı temsil etmektedir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 170.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

850.000 €

Peşinat

170.000 €

Kredi

680.000 €

Faiz

453.898 €

Aylık ödeme tutarı

3.780 €

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Arsa satılık Blizikuće, Budva – 330 m². Fiyat: 100.000 €

330 m²

Satılık

303 €/m²

100.000 €

Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Arsa satılık Blizikuće, Budva – 697 m². Fiyat: 150.000 €

697 m²

Satılık

215,2 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Vivid Blue Serenity Resort

Arsa satılık Blizikuće, Budva – 821 m². Fiyat: 209.355 €

821 m²

Satılık

255 €/m²

209.355 €

Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Arazi

5. mart 2026.
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Arsa satılık Blizikuće, Budva – 3400 m². Fiyat: 220.000 €

3400 m²

Satılık

64,7 €/m²

220.000 €

Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Blizikuće, Budva – 231 m², 4 banyo. Fiyat: 850.000 €

4

4

231 m²

Satılık

850.000 €

Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Blizikuće, Budva – 354 m², 3 banyo. Fiyat: 850.000 €

4

3

354 m²

Satılık

850.000 €

Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Blizikuće, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Blizikuće, Budva – 600 m², 5 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

4

5

600 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Budva, Blizikuće

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Blizikuće, Budva – 54 m², 1 banyo. Fiyat: 233.366 €

1+1

1

54 m²

Satılık

233.366 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Vivid Blue Serenity Resort

Arsa satılık Blizikuće, Budva – 821 m². Fiyat: 209.355 €

821 m²

Satılık

255 €/m²

209.355 €

Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Arsa satılık Blizikuće, Budva – 697 m². Fiyat: 150.000 €

697 m²

Satılık

215,2 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Arsa satılık Blizikuće, Budva – 330 m². Fiyat: 100.000 €

330 m²

Satılık

303 €/m²

100.000 €

Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Arazi

5. mart 2026.
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Arsa satılık Blizikuće, Budva – 3400 m². Fiyat: 220.000 €

3400 m²

Satılık

64,7 €/m²

220.000 €