Satılık, Ev Budva Ostalo, 355 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

1.750.000 €

4.929,6 € / m²

Oda

4

Banyo

4

Alan

355 m²

Budva'da Villa No. 1688 Sadece 200 metre mesafede, Budva şehir merkezinin ve denizin yürüyüş alanına yakın, 3 katlı özel bir villa. Villa, 435 m2'lik bir arsa üzerinde yer almaktadır. Ev, teraslar, garaj ve ek ile birlikte toplam alanı 355 m2'dir, belgelerde belirtilmiştir. Bodrum katı havuza çıkışa ve duşlu bir banyo, 6 kişilik sauna, bir bilardo masası (Rus bilardosu) ile büyük bir odaya ve tüm uygun ekipman ve dinlenme alanına sahiptir. Ayrıca, bir şarap buzdolabı (Miele markası) ile mutfak alanı. 1. kat: antre, banyo, mutfak, çalışma odası ve şömine ile büyük bir oturma odası, yemek odası ile birleştirilmiştir (hepsi lüks Fendi mobilyaları ile döşenmiştir). 2. kat: 2 yatak odası, banyo, ayrı bir giyinme odası ve özel banyo ile duş kabini bulunan büyük ana yatak odası. Her odanın kendi terasına ayrı bir çıkışı vardır (toplamda 4 teras). Tüm odalarda vitraylı kayar kapılar ve doğal ahşap çerçeveler bulunmaktadır. Rahat bir konaklama ve dinlenme için gerekli her şeye sahiptir. Mangal, şiş ve ızgara ile teras, garaj ve 3 araç için ayrı kapalı park yeri, video gözetimi. Ayrıca, ana alandan ayrı bir personel için iki odalı bir daire bulunmaktadır. Havuz, su filtreleme ekipmanıyla birlikte, merkezi su temininde kesinti durumunda 2,5 tonluk su tankı bulunan yardımcı bir odası vardır. Arsa, geçişler, Amerikan mobilyaları ile teraslar ve merdivenler ile kaskat şeklindedir. Tüm teraslar ve merdivenler doğal taşla kaplanmıştır.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 350.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

1.750.000 €

Peşinat

350.000 €

Kredi

1.400.000 €

Faiz

934.496 €

Aylık ödeme tutarı

7.782 €

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 300 m², 4 banyo. Fiyat: 1.400.000 €

4

4

300 m²

Satılık

1.400.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Budva – 300 m², 4 banyo. Fiyat: 1.595.000 €

5

4

300 m²

Satılık

1.595.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 350 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

4

2

350 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Lastva, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 176 m², 3 banyo. Fiyat: 200.000 €

3

3

176 m²

Satılık

200.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 220 m², 4 banyo. Fiyat: 495.000 €

4

4

220 m²

Satılık

495.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 310 m², 3 banyo. Fiyat: 520.000 €

4

3

310 m²