Satılık, Daire Budva Petrovac, 71 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 14

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

300.000 €

4.225,4 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

71 m²

Kat

2

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 60.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

300.000 €

Peşinat

60.000 €

Kredi

240.000 €

Faiz

160.199 €

Aylık ödeme tutarı

1.334 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 76 m², 1 banyo. Fiyat: 200.000 €

1+1

1

76 m²

Satılık

200.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

28. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 83 m², 2 banyo. Fiyat: 241.000 €

2+1

2

83 m²

Satılık

241.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 60 m², 1 banyo. Fiyat: 249.000 €

2+1

1

60 m²

Satılık

249.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 76 m², . Fiyat: 250.000 €

2+1

-

76 m²

Satılık

250.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 102 m², 2 banyo. Fiyat: 310.000 €

2+1

2

102 m²

Satılık

310.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac