Satılık, Daire Budva Pržno, 96 m2

8. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Pržno

Talep üzerine adres

500.000 €

5.208,3 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

96 m²

Kat

5

Pržno'da Penthouse №2611 Deniz manzaralı bir penthouse'u Pržno'da, plaja 1 dakika mesafede satışa sunuyoruz. Penthouse'un alanı 96 m² olup, modern bir konut kompleksinin beşinci katında yer almaktadır. Temel özellikler: Alan: 96 m² Yatak odası: 2 Banyo: 1 Kat: 5 Asansör: evet Teras: panoramik deniz manzarası Daire, ana yolun altında prestijli bir bölgede yer almakta olup, denize ve tüm gerekli altyapıya kolay erişim sağlamaktadır. Pencerelerden ve terastan Adriyatik kıyısının panoramik manzarası sunulmaktadır. Düzen, mutfak alanı ile geniş bir oturma odası, iki yatak odası, bir banyo ve deniz manzaralı bir teras içermektedir. Kompleks hakkında: Kompleks, Pržno'nun sakin ve düzenli bir bölümünde yer almakta olup, sakinler için yüksek konfor seviyesi ve ek altyapı ile karakterize edilmektedir: SPA merkezi Havuz Jakuzi Sauna Spor salonu Konum: Maestral Plajı — yaklaşık 50–100 m (1 dakika yürüme mesafesi) Restoranlar ve kafeler — 100–300 m Süpermarketler — 300–500 m Budva — yaklaşık 6 km Pržno, Budva yakınlarında bulunan küçük bir kıyı yerleşimidir ve sakin atmosferi ve bölgedeki en iyi plajlara yakınlığı ile bilinmektedir. Yatırım potansiyeli: Pržno'daki penthouse'lar, özellikle denize yakın olanlar, hem satın alma hem de kiralama için istikrarlı bir talep sağlamaktadır; kompleksin altyapısının varlığı, mülkün likiditesini ve kiracılar için çekiciliğini artırmakta, Maestral Plajı ve Budva'ya yakınlık ise hem yüksek sezonda hem de yıl boyunca istikrarlı bir gelir sağlama imkanı sunmaktadır.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 100.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

500.000 €

Peşinat

100.000 €

Kredi

400.000 €

Faiz

266.999 €

Aylık ödeme tutarı

2.223 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 96 m², 2 banyo. Fiyat: 430.000 €

2+1

2

96 m²

Satılık

430.000 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 87 m², 1 banyo. Fiyat: 243.600 €

2+1

1

87 m²

Satılık

243.600 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 87 m², 1 banyo. Fiyat: 263.600 €

1+1

1

87 m²

Satılık

263.600 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 87 m², 1 banyo. Fiyat: 265.000 €

2+1

1

87 m²

Satılık

265.000 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

15. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 93 m², 2 banyo. Fiyat: 279.000 €

2+1

2

93 m²

Satılık

279.000 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Pržno, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 95 m², 1 banyo. Fiyat: 285.000 €