Satılık, Ev Budva Ostalo, 129 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Budva, Ostalo

Lazi, Crna Gora

675.200 €

5.234,1 € / m²

Oda

6

Banyo

4

Alan

129 m²

Ev No. 858 Lazi mahallesinde (şehir merkezinin çevresinin üzerinde) yer alan, denize ve Slovenska plajasına 20 dakika yürüme mesafesinde bir ev satılıktır. Evin birinci katında 4 garaj bulunmaktadır, 2-3-4. katlarda ise her biri iki adet bir odalı daire bulunmaktadır, istenirse iki odalı daireye dönüştürülebilir. Evde her katta 2 daire bulunmaktadır (toplamda altı), biri deniz-güney tarafında, diğeri simetrik olarak dağ-kuzey tarafındadır. Zemin katta 49 m2'lik dağ tarafında bir daire bulunmaktadır. Dördüncü kattaki daire dağ-kuzey tarafında yer almakta olup, güneş ışınları ve yağışlardan kısmen korunan ek büyük bir terasa (32 m2) ve su bağlantısına sahiptir. Evin dağ tarafı, deniz tarafına göre yarım kat daha yüksekte yer almaktadır. Daireler, evin doğu tarafından giriş ile evin ortasında bölünmüştür ve konforlu bir yapılandırmaya sahip olan ara kat merdiveni vardır. Merdiven kolları arasındaki açıklıklar kısadır ve ek platformlar bulunmaktadır. Her daire, hem dağ hem de deniz tarafında, merdiven kolları arasında giriş kapılarının önünde kendi platformuna sahiptir. Evin deniz tarafında, sıcak yaz günlerinde özel bir mikroiklim oluşturan daha küçük bir yeşil alan bulunmaktadır. Üst katlardan denize muhteşem bir manzara sunulmaktadır. Evin kuzey tarafında, sıcak yaz günlerinde akşamları serin dağ havası iner. Pencerelerden dağların güzel manzarası görülmektedir. Evin 1. katında deniz ve dağ tarafında 2'şer garaj bulunmaktadır (toplam 4, her biri 24 m2), istenirse garajda bir yaşam alanı düzenlenebilir, bu alan sokağa değil, girişten bir girişe sahiptir, çünkü her garajda evin girişine ayrı bir giriş bulunmaktadır, su bağlantısı yapılmıştır ve drenaj vardır. Evin önünde, hem güney hem de kuzey tarafında 2'şer park yeri bulunmaktadır (toplam 4).

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 135.040 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

675.200 €

Peşinat

135.040 €

Kredi

540.160 €

Faiz

360.555 €

Aylık ödeme tutarı

3.002 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Maini, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Budva – 388 m², 4 banyo. Fiyat: 715.000 €

6

4

388 m²

Satılık

715.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Budva – 300 m², 4 banyo. Fiyat: 265.000 €

6

4

300 m²

Satılık

265.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Budva – 127 m², 2 banyo. Fiyat: 310.000 €

5

2

127 m²

Satılık

310.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 249 m², 4 banyo. Fiyat: 550.000 €

4

4

249 m²

Satılık

550.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Budva – 430 m², 1 banyo. Fiyat: 550.000 €

5

1

430 m²

Satılık

550.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 174 m², 3 banyo. Fiyat: 550.000 €

4

3

174 m²

Satılık

550.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo