Satılık, Daire Budva Bečići, 69 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 11

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

144.900 €

2.100 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

69 m²

Beçiçler'de Daire No. 2408 Deniz kenarındaki köşeniz: Resmedilmiş Rafailovići'deki Daireler Budva Rivierası'nda konfor ve lüks atmosferine dalın. Resmedilmiş Rafailovići'de, Adriyatik'in turkuaz sularından sadece 600 metre uzaklıkta, deniz ve dağ manzaralı iki geniş daire satılmaktadır. Konum: Rafailovići/Beçiçler, Budva Rivierası Alan: 69 m² Odalar: 2 yatak odası, oturma odası, mutfak, banyo Kat: 1. ve 2. Manzara: Deniz ve dağlar Kiralama için hazır: Binada bir yönetim şirketi çalışıyor Rafailovići – Budva Rivierası'nın incisi. Bu hoş balıkçı köyü, azur kıyısı boyunca uzanarak, sakin atmosferi, kumlu plajları ve muhteşem manzaralarıyla tanınmaktadır. Sadece birkaç adım ötede, temizlik ve olanaklar için Mavi Bayrak ile ödüllendirilmiş ünlü Beçiçler plajı bulunmaktadır. Rafailovići, hem konforlu yaşam hem de yatırım için idealdir. Burada, gelişmiş altyapı, restoranlar, kafeler, dükkanlar, yürüyüş yolu ve doğal güzellik uyum içinde birleşerek, tatil için ideal bir yer ve istikrarlı bir kira geliri yaratmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. Bu daireler, Karadağ'ın kalbinde nadir bir fırsattır.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 28.980 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

144.900 €

Peşinat

28.980 €

Kredi

115.920 €

Faiz

77.376 €

Aylık ödeme tutarı

644 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 63 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €

1+1

1

63 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 71 m², 1 banyo. Fiyat: 131.000 €

1+1

1

71 m²

Satılık

131.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

15. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 63 m², 1 banyo. Fiyat: 143.000 €

1+1

1

63 m²

Satılık

143.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

27. avg 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 63 m², 1 banyo. Fiyat: 160.000 €

2+1

1

63 m²

Satılık

160.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 66 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

66 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun