Arama

Amaç

Tür

Konum

Alan

Fiyat

Ekstra

Zabjelo (Podgorica)'de satılık arsa - sayfa 2

Zabjelo (Podgorica)'de satılık arsa için 13 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Zabjelo'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 2.605.660 €

6857 m²

Satılık

380 €/m²

2.605.660 €