Arama

Amaç

Tür

Konum

Alan

Fiyat

Ekstra

Gornja Gorica (Podgorica)'de satılık arsa

Gornja Gorica (Podgorica)'de satılık arsa için 15 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Gornja Gorica'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

30. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 3759 m². Fiyat: 375.900 €

3759 m²

Satılık

100 €/m²

375.900 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

30. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 1345 m². Fiyat: 228.700 €

1345 m²

Satılık

170 €/m²

228.700 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

30. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 967 m². Fiyat: 205.500 €

967 m²

Satılık

212,5 €/m²

205.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

30. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 1601 m². Fiyat: 272.200 €

1601 m²

Satılık

170 €/m²

272.200 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

24. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 471 m². Fiyat: 150.000 €

471 m²

Satılık

318,5 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 13003 m². Fiyat: 39.000 €

13003 m²

Satılık

3 €/m²

39.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 1365 m². Fiyat: 200.000 €

1365 m²

Satılık

146,5 €/m²

200.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 516 m². Fiyat: 118.700 €

516 m²

Satılık

230 €/m²

118.700 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 5789 m². Fiyat: 2.113.000 €

5789 m²

Satılık

365 €/m²

2.113.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Gornja Gorica

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica. Fiyat: 380.000 €

0 m²

Satılık

380.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

25. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 2000 m². Fiyat: 1.000.000 €

2000 m²

Satılık

500 €/m²

1.000.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Arazi

2. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Gornja Gorica, Podgorica – 890 m². Fiyat: 350.000 €

890 m²

Satılık

393,3 €/m²

350.000 €