Ekstra

Ostalo (Nikšić)'de satılık gayrimenkuller

Ostalo (Nikšić)'de satılık gayrimenkuller için 6 ilan bulundu

emlaklar için satılık ilanlarına göz atın Nikšić şehrinin mahallesi Ostalo'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Nikšić, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Nikšić, Ostalo

Nikšić, Ostalo

Rastovac

Arsa satılık Ostalo, Nikšić – 21000 m². Fiyat: 441.000 €

21000 m²

Satılık

21 €/m²

441.000 €

Satılık - Arazi Nikšić, Ostalo

Arazi

20. maj 2026.
Satılık - Arazi Nikšić, Ostalo

Nikšić, Ostalo

Dragova Luka, Bistrička, preko puta stadiona “Sutjeska”

Arsa satılık Ostalo, Nikšić – 4250 m². Fiyat: 340.000 €

4250 m²

Satılık

80 €/m²

340.000 €

Satılık - Ev Nikšić, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Nikšić, Ostalo

Nikšić, Ostalo

Dragova Luka (1.9km od centra grada)

İki yatak odalı ev satılık Ostalo, Nikšić – 67 m², 1 banyo. Fiyat: 115.000 €

2

1

67 m²

Satılık

115.000 €

Satılık - Arazi Nikšić, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Nikšić, Ostalo

Nikšić, Ostalo

Nikšić, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Nikšić – 26 m². Fiyat: 1.500.000 €

26 m²

Satılık

57.692,3 €/m²

1.500.000 €

Satılık - Ev Nikšić, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Nikšić, Ostalo

Nikšić, Ostalo

Nikšić, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Nikšić – 220 m², 1 banyo. Fiyat: 420.000 €

4

1

220 m²

Satılık

420.000 €

Satılık - Daire Nikšić, Ostalo

Daire

24. dec 2025.
Satılık - Daire Nikšić, Ostalo

Nikšić, Ostalo

6 crnogorske

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Nikšić – 74 m², 1 banyo. Fiyat: 128.000 €

2+1

1

74 m²

Satılık

128.000 €