Satılık, Daire Bar Bjeliši, 44 m2

16. maj 2026.
Advert Image
1 / 18

Harici bağlantı

Tina  Arhangeljskaja

Tina Arhangeljskaja

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Bar, Bjeliši

Talep üzerine adres

115.000 €

2.613,6 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

44 m²

Bar'da terası olan 44 m2'lik modern daire, dağ manzarası ile konfor ve stil sunuyor. Bar, Karadağ'daki yeni, modern konut kompleksinin 5. katındaki 44 metrekarelik şık daireyi satışa sunuyoruz. Bar, Karadağ'da yıl boyunca yaşamaya ve tatil yapmaya en konforlu ve en çekici şehirlerden biridir. Deniz, dağlar, gelişmiş altyapı ve ılıman Akdeniz iklimini uyumlu bir şekilde harmanlar. Şehir, deniz, demiryolu, otoyollar ve havalimanı gibi uygun ulaşım bağlantıları ile övünmektedir; deniz sadece 40 dakika uzaklıktadır ve bu da Bar'ı hem kalıcı ikamet hem de yatırım için ideal bir yer haline getirmektedir. Konut kompleksi, denizden sadece 1 km ve şehir merkezinde yer almaktadır. Proje, konfor, estetik ve yaşam kalitesine vurgu yapılarak oluşturulmuştur: modern mimari, güvenilir mühendislik çözümleri, yüksek kaliteli malzemeler ve hızlı asansörler kompleksin yüksek standartlarını vurgulamaktadır. Dairenin yerleşimi, her ayrıntıyı dikkatlice tasarlayarak günlük yaşam için maksimum konfor sağlamaktadır: - konforlu yatak odası - ayrı bir mutfak alanına sahip aydınlık oturma odası. Mutfak, ocak ve bulaşık makinesi de dahil olmak üzere tüm gerekli aletlerle donatılmıştır. - Modern banyo ile duş. - Depolama için yeterli dolaplara sahip geniş bir giriş. Dağ manzarasına sahip teras, dinlenmek, sabah kahvesi yudumlamak ve huzurlu atmosferin tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir. Kompleks, konforlu bir yaşam için gereken her şeyi sunmaktadır: havuzlar, spa kompleksi, fitness merkezi, restoranlar ve kafeler, mağazalar, güzellik salonları, eczane, kuru temizleme, rekreasyon alanları, oyun alanları ve düzenlenmiş araziler. Otopark da tesis içinde mevcuttur. Garaj park yeri, 20.000 euroya mevcuttur. Süpermarketler, okullar, kafeler, fırınlar ve gerekli tüm hizmetler yürüme mesafesindedir. Denizi ve Bar marinası sadece 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu mülk, hem kişisel ikamet hem de yüksek getiri sağlayan bir yatırım için mükemmel bir seçimdir. Bu mülkle ilgileniyor musunuz? Daha fazla bilgi almak ve görüntüleme planlamak için bizimle iletişime geçin.

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 23.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

115.000 €

Peşinat

23.000 €

Kredi

92.000 €

Faiz

61.410 €

Aylık ödeme tutarı

511 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    ARestate

    Tina Arhangeljskaja

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Bar, Bjeliši

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bjeliši, Bar – 40.37 m², 1 banyo. Fiyat: 104.962 €

1+1

1

40 m²

Satılık

104.962 €

Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Daire

22. jan 2026.
Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Bar, Bjeliši

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bjeliši, Bar – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 87.000 €

2+1

1

46 m²

Satılık

87.000 €

Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Daire

25. apr 2026.
Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Bar, Bjeliši

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Bjeliši, Bar – 27 m², 1 banyo. Fiyat: 96.600 €

Stüdyo

1

27 m²

Satılık

96.600 €

Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Daire

12. maj 2026.
Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Bar, Bjeliši

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bjeliši, Bar – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 107.500 €

1+1

1

51 m²

Satılık

107.500 €

Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Daire

24. apr 2026.
Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Bar, Bjeliši

Talep üzerine adres

1+1

1

51 m²

Satılık

107.500 €

Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Bar, Bjeliši

Bar, Bjeliši

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Bjeliši, Bar – 36 m², 1 banyo. Fiyat: 110.000 €

Stüdyo

1

36 m²

Satılık