Satılık, Arazi Budva Markovići, 957 m2

15. maj 2026.
Advert Image
1 / 13

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Markovići

Talep üzerine adres

382.800 €

400 € / m²

Alan

957 m²

Reževići'de Arsa No. 2670 Satılık geliştirilmiş inşaat parseli sunuyoruz Reževići'de — Budva Rivierası'nın en güzel ve en sessiz bölgelerinden birinde. Parsel denize sadece birkaç dakika mesafede ve Adriyatik ve dağlara panoramik manzaralı modern bir villa inşası için uygundur. Bu konum için nadir bir teklif: kıyının bu bölümünde plajlara yakın son mevcut geliştirilmiş parsellerden biri. Temel özellikler: Parsel alanı: 957 m²Konum: ReževićiDenize uzaklık: yaklaşık 10 dakika yürüyerekDurum: inşaat için geliştirilmiş parselİzin verilen inşaat: 450 m² brüt'e kadarKat sayısı: 3 kata kadar villa inşası mümkünManazara: deniz ve dağlarGiriş: asfalt yolParsel hakkında: Parsel, kıyının özel ve sessiz bir bölümünde, yeşillik ve alçak katlı yapılarla çevrili konumdadır. Yükseltilmiş konumu sayesinde denize, dağlara ve kıyıya muhteşem bir manzara sunar. Konum, denize yakın modern bir villa inşası için idealdir — hem kendi ikameti hem de yatırım projesi için. Arazide panoramik manzaralı havuz, teraslar ve dinlenme alanı olan geniş bir konut evi gerçekleştirilebilir. Başlıca avantajlardan biri birkaç plaja yakınlıktır. İlk plaj kuş uçuşu yaklaşık 300 metre mesafede ve denize sadece birkaç dakikada ulaşılabilir. Parsele asfalt yol ile ulaşılır ve yakında gerekli altyapı hizmetleri vardır, bu da tasarım ve inşaat sürecini önemli ölçüde kolaylaştırır. Konum: Reževići, Budva ve Petrovac arasında yer alan Karadağ kıyısının en çekici bölgelerinden biridir. Bu alan, mahremiyeti, doğal çevresi ve yoğun turistik inşaatın olmaması nedeniyle değerlidir. Reževići plajları yürüme mesafesindeSveti Stefan — arabayla birkaç dakikaBudva — yaklaşık 15–20 dakikaPetrovac — yaklaşık 10 dakikaRestoranlar ve sahil kafeleri — yakındaKıyının bu bölümünde bu seviyede ve denize böyle konumlanmış parseller neredeyse kalmadı. Yatırım potansiyeli: Reževići, Karadağ'da premium emlak inşası için en umut verici lokasyonlardan biri olmaya devam ediyor. Hazır imar koşulları ve deniz manzaralı parseller burada nadir görünür, özellikle plajlara yürüme mesafesinde. Nesne, özel ikamet inşası hem de lüks emlak segmentinde yatırım projesi gerçekleştirilmesi için uygundur.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 76.560 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

382.800 €

Peşinat

76.560 €

Kredi

306.240 €

Faiz

204.414 €

Aylık ödeme tutarı

1.702 €

Arazi

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Markovići, Budva – 1050 m². Fiyat: 210.000 €

1050 m²

Satılık

200 €/m²

210.000 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Arsa satılık Markovići, Budva – 4138 m². Fiyat: 415.000 €

4138 m²

Satılık

100,3 €/m²

415.000 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Acil

Arazi

30. maj 2025.
H
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Arsa satılık Markovići, Budva – 11246 m². Fiyat: 183.700 €

11246 m²

Satılık

16,3 €/m²

183.700 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Markovići, Budva – 187 m², 3 banyo. Fiyat: 380.000 €

3

3

187 m²

Satılık

380.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

12. nov 2025.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Markovići, Budva – 180 m², 3 banyo. Fiyat: 410.000 €

4

3

180 m²

Satılık

410.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Markovići, Budva – 1000 m², 17 banyo. Fiyat: 840.000 €

17

17

1000 m²

Satılık

840.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Markovići, Budva – 950 m², 18 banyo. Fiyat: 2.310.000 €

18

18

950 m²

Satılık

2.310.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

6. okt 2025.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Markovići, Budva – 300 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

8

3

300 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Acil

Arazi

30. maj 2025.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Arsa satılık Markovići, Budva – 11246 m². Fiyat: 183.700 €

11246 m²

Satılık

16,3 €/m²

183.700 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

27. mart 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Markovići, Budva – 1050 m². Fiyat: 210.000 €

1050 m²

Satılık

200 €/m²

210.000 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Arsa satılık Markovići, Budva – 4138 m². Fiyat: 415.000 €

4138 m²

Satılık

100,3 €/m²

415.000 €