Satılık, Ev Herceg Novi Đenovići, 81 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 8

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Herceg Novi, Đenovići

Đenovići, Crna Gora

360.000 €

4.444,4 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

81 m²

Đenovići'de no. 847 evin bir kısmı Denizden sadece 50 metre uzaklıkta Đenovići'de evin bir kısmı satılıktır. Ayrı bir girişi ve toplam alanı 210 m2 olan kendi arsası vardır. Evin toplam alanı 81 m2 olup, iki yatak odası, iki banyo, oturma odası, mutfak ve yemek odası bulunmaktadır. Üç araçlık park yeri, mülkiyetinde arazisi ve 15 metreküp kapasiteli kendi su deposu vardır. Bahçede: nar, portakal, incir, limon, üzüm bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 72.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

360.000 €

Peşinat

72.000 €

Kredi

288.000 €

Faiz

192.239 €

Aylık ödeme tutarı

1.601 €

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Đenovići

Herceg Novi, Đenovići

Đenovići, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Đenovići, Herceg Novi – 71 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

3

1

71 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Đenovići

Daire

20. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Đenovići

Herceg Novi, Đenovići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Đenovići, Herceg Novi – 85 m², 1 banyo. Fiyat: 340.000 €

2+1

1

85 m²

Satılık

340.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Đenovići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Đenovići

Herceg Novi, Đenovići

Đenovići, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Đenovići, Herceg Novi – 300 m², 1 banyo. Fiyat: 490.000 €

3

1

300 m²

Satılık

490.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Đenovići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Herceg Novi, Đenovići

Herceg Novi, Đenovići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Đenovići, Herceg Novi – 73 m², 2 banyo. Fiyat: 220.000 €

2+1

2

73 m²

Satılık

220.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Đenovići

Daire

10. nov 2025.
Satılık - Daire Herceg Novi, Đenovići

Herceg Novi, Đenovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Đenovići, Herceg Novi – 81 m², 1 banyo. Fiyat: 240.000 €

1+1

1

81 m²

Satılık

240.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Đenovići