Satılık, Daire Tivat Radovići, 350 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Radovići

Radovići, Crna Gora

320.000 €

914,3 € / m²

Oda

5

Banyo

2

Alan

350 m²

Radovići'de daire no. 713 Tivat'ın sakin bir bölgesinde, güzel bir küçük tatil beldesi Radovići'de toplam alanı 350m2 olan bir ev satılıktır. Ev, 132m2'lik bir arsada yer almakta olup, 3 katlıdır. Evde 3 yatak odası, şömineli bir oturma odası, yemek odası, iki banyo ve ayrı girişleri, duşları ve tuvaletleri olan iki misafir odası, bir depo, iki geniş balkon ve büyük bir teras bulunmaktadır. Pahalı İtalyan mobilyaları, Danimarkalı ve İtalyan sıhhi tesisat, Rus kanalları ile iki TV anteni, oturma odası, yemek odası ve yatak odalarında büyük televizyonlar, bir ev sineması, her odada klima, bir bulaşık makinesi ve "Miele" marka bir çamaşır makinesi ile 3 buzdolabı. Şehir telefonu ve özel hızlı internet, sakinlerin günlük yaşamını kolaylaştıracaktır. Evin odaları ilginç bireysel tasarımla dekore edilmiştir. Yoğun yeşilliklerle çevrili büyük kapalı teras, gündüz sıcaklarında havalandırılacak şekilde inşa edilmiş ve tasarlanmıştır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 64.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

320.000 €

Peşinat

64.000 €

Kredi

256.000 €

Faiz

170.879 €

Aylık ödeme tutarı

1.423 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

1. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı daire satılık Radovići, Tivat – 372 m², 3 banyo. Fiyat: 3.000.000 €

4+1

3

372 m²

Satılık

3.000.000 €

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Radovići, Tivat – 36 m², 1 banyo. Fiyat: 269.000 €

Stüdyo

1

36 m²

Satılık

269.000 €

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ daire satılık Radovići, Tivat – 384 m², 1 banyo. Fiyat: 535.000 €

4+1

1

384 m²

Satılık

535.000 €

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Radovići, Tivat – 130 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

3

130 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Radovići, Tivat – 84 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

2

84 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići