Satılık, İş yeri Budva Buljarica, 957 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

İş yeri Budva, Buljarica

Buljarica, Crna Gora

2.300.000 €

2.403,3 € / m²

Oda

11

Banyo

11

Alan

957 m²

Buljarica'daki otel no. 1031 Satılık bir otel, Buljarica'da, bir tepe üzerinde, Buljarica koyunun tamamını gören bir konumda bulunmaktadır. Denize 100 m, Lučice plajına 600 m (Karadağ'daki en iyi 10 plajdan biri - birçok seyahat dergisine göre) ve Petrovac'tan 1,5 km uzaklıktadır. Otelin özellikleri: * İnşaat ruhsatı; * Altyapı sorunları çözüldü (elektrik, su, eko-kolektör - ruhsatlı kanalizasyon sistemi); * Dijital kablo televizyonu; * Tesisin tamamında kablosuz internet; * 2 telefon hattı; * Taş döşeli otopark; * Demir kapılar; * Restoran (2 teras, açık ve kapalı); * Açık terasta kafe-bar; * Tüm ekipmanla mutfak; * Resepsiyon; * Ofis (misafirlerin giriş ve çıkış işlemlerini yapan donanımlı ofis) * Çamaşırhane; * Personel için banyo ve mutfak bulunan iki yatak odası; * Elle işlenmiş doğal taş duvar ile çevrili kompleks; * Klima ile donatılmış daireler; * Rezidans ayrıca, tesisten sadece 600 m uzaktaki Lučice plajına erişim imkanı sunmaktadır, düzenlenmiş ve aydınlatılmış bir yürüyüş yolu ile. Rezidansın büyüklüğü: 957 m2 konaklama kapasitesi + bodrum 25 m2; 403 m2 ticari alan: - restoran 338 m2 (2x169 m2); - Yardımcı tesisler (mutfak 26,4 m2 + yemek hazırlama 12,24 m2 + 3,4 m2 soğuk depo); - Resepsiyon (23 m2); - Otopark (taş döşeli) - 250 m2;

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 460.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

2.300.000 €

Peşinat

460.000 €

Kredi

1.840.000 €

Faiz

1.228.195 €

Aylık ödeme tutarı

10.227 €

İş yeri

26. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Işyeri satılık Buljarica, Budva – 664 m², . Fiyat: 2.100.000 €

11

-

664 m²

Satılık

2.100.000 €

Satılık - Ev Budva, Buljarica

Ev

12. feb 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Ev Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Buljarica, Budva – 500 m², 10 banyo. Fiyat: 850.000 €

10

10

500 m²

Satılık

850.000 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 972.26 m². Fiyat: 194.452 €

972 m²

Satılık

200 €/m²

194.452 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 13393 m². Fiyat: 2.008.950 €

13393 m²

Satılık

150 €/m²

2.008.950 €

Satılık - İş yeri Budva, Ostalo

İş yeri

4. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Işyeri satılık Ostalo, Budva – 650 m², 11 banyo. Fiyat: 2.625.000 €

11

11

650 m²

Satılık

2.625.000 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 518 m². Fiyat: 75.000 €

518 m²

Satılık

144,8 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 517 m². Fiyat: 75.000 €

517 m²

Satılık

145,1 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

5. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 365 m². Fiyat: 98.550 €

365 m²

Satılık

270 €/m²

98.550 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - İş yeri Budva, Buljarica

İş yeri

26. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

11

-

664 m²

Satılık

2.100.000 €