Satılık, Ev Bar Ostalo, 244 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

230.000 €

942,6 € / m²

Oda

5

Banyo

2

Alan

244 m²

Dobre Vode'de no. 1480 Ev Dobre Vode'de deniz manzaralı harika üç katlı ev, toplam alanı 244 m². İyi oda dağılımı, birinci katta: deniz manzaralı devasa teras, antre, tüm ithal aletlerle donatılmış geniş mutfak, yardımcı oda. Spiral merdivenler ikinci kata çıkar, burada büyük bir oturma odası, iki yatak odası, tuvalet ve deniz manzaralı teras bulunmaktadır. Üçüncü katta: büyük bir yatak odası, çocuk odası, giyinme odası, banyo ve deniz manzaralı teras. Ev, pahalı mobilyalarla tamamen döşenmiştir ve iç mekan İtalyan tasarımcılar tarafından yapılmıştır. Evin yanında kapalı otopark, yaz mutfağı ve tuvalet, meyve bahçesi ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 46.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

230.000 €

Peşinat

46.000 €

Kredi

184.000 €

Faiz

122.820 €

Aylık ödeme tutarı

1.023 €

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Bar – 248 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

5

3

248 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Bar – 200 m², 2 banyo. Fiyat: 185.000 €

5

2

200 m²

Satılık

185.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Bar, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Bar – 200 m², 2 banyo. Fiyat: 190.000 €

5

2

200 m²

Satılık

190.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

21. jan 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Bar – 200 m², 3 banyo. Fiyat: 200.000 €

5

3

200 m²

Satılık

200.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Bar – 143 m², 3 banyo. Fiyat: 235.000 €

5

3

143 m²

Satılık

235.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Bar – 150 m², 2 banyo. Fiyat: 245.000 €

4

2

150 m²

Satılık

245.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo