Satılık, Arazi Budva Markovići, 4138 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

415.000 €

100,3 € / m²

Alan

4138 m²

Markovići'de arsa no. 654 Markovići'de arsa Bečići'deki en yakın plaja 4,5 km uzaklıkta bulunan küçük Markovići yerleşiminde, toplam alanı 4138 m2 olan bir arsa satılıktır. Arsada 4 ev inşaatına izin verilmektedir. Arsada su, elektrik bulunmaktadır ve arsanın yanından bir yol geçmektedir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 83.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

415.000 €

Peşinat

83.000 €

Kredi

332.000 €

Faiz

221.609 €

Aylık ödeme tutarı

1.845 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

15. maj 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Markovići, Budva – 957 m². Fiyat: 382.800 €

957 m²

Satılık

400 €/m²

382.800 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Acil

Arazi

30. maj 2025.
H
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Arsa satılık Markovići, Budva – 11246 m². Fiyat: 183.700 €

11246 m²

Satılık

16,3 €/m²

183.700 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Markovići, Budva – 1050 m². Fiyat: 210.000 €

1050 m²

Satılık

200 €/m²

210.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Markovići, Budva – 187 m², 3 banyo. Fiyat: 380.000 €

3

3

187 m²

Satılık

380.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

12. nov 2025.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Markovići, Budva – 180 m², 3 banyo. Fiyat: 410.000 €

4

3

180 m²

Satılık

410.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

6. okt 2025.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Markovići, Budva – 300 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

8

3

300 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Čelo Brdo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Čelo Brdo

Budva, Čelo Brdo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Čelo Brdo, Budva – 4000 m². Fiyat: 350.000 €

4000 m²

Satılık

87,5 €/m²

350.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Markovići, Budva – 400 m², 4 banyo. Fiyat: 840.000 €

4

4

400 m²

Satılık

840.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Acil

Arazi

30. maj 2025.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Arsa satılık Markovići, Budva – 11246 m². Fiyat: 183.700 €

11246 m²

Satılık

16,3 €/m²

183.700 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

27. mart 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Markovići, Budva – 1050 m². Fiyat: 210.000 €

1050 m²

Satılık

200 €/m²

210.000 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

15. maj 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Markovići, Budva – 957 m². Fiyat: 382.800 €

957 m²

Satılık

400 €/m²

382.800 €