Satılık, Ev Tivat Ostalo, 370 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

410.000 €

1.108,1 € / m²

Oda

4

Banyo

4

Alan

370 m²

Luštica'da Ev №801 Denizden 200 metre uzaklıkta, küçük bir Karadağ kasabası Luštica'da bir ev satılıktır. Ev toplam 370 m2 alana sahip olup, 490 m2'lik bir arsa üzerinde bulunmaktadır. Ev, iki townhouse'dan oluşmakta ve 4 yatak odası, her birinde deniz manzarası, 4 banyo + 2 tuvalet, muhteşem manzaralı 6 teras içermektedir. Küçük Karadağ yarımadası Luštica, Akdeniz'in en elit yerlerinden biri haline gelebilir. Yarımada, Herceg Novi, Kotor ve Tivat havaalanına yakın bir konumda bulunmaktadır. Bir tarafı Adriyatik Denizi ile, diğer tarafı ise Kotor Koyu ile yıkanmaktadır. Luštica'nın toprakları şu anda iki belediye arasında bölünmüştür - Herceg Novi ve Tivat. Tüm Luštica'da tek bir şehir yoktur - sadece küçük köyler ve yerleşim yerleri bulunmaktadır. Luštica'da Rose, Dobrič, Žanjice, Mirišta plajları, Mamula adasındaki aynı isimli kalenin bulunduğu plaj ve diğerleri bulunmaktadır. Mirišta'nın güneşli vadisinde uzanan Žanjice plajı, Karadağ'daki en iyi plajlardan biri olarak resmi olarak tanınmaktadır. Beyaz çakıl ile kaplı ve eşsiz zeytinliklerle çevrili olan bu plaj, dinlenmek için mükemmel bir yerdir. Bu yerlerdeki denizin turkuaz suları, bu

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 82.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

410.000 €

Peşinat

82.000 €

Kredi

328.000 €

Faiz

218.939 €

Aylık ödeme tutarı

1.823 €

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Tivat, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Tivat – 217 m², 3 banyo. Fiyat: 390.000 €

5

3

217 m²

Satılık

390.000 €

Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Tivat, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Tivat – 400 m², 4 banyo. Fiyat: 420.000 €

6

4

400 m²

Satılık

420.000 €

Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Tivat – 248 m², 5 banyo. Fiyat: 480.000 €

5

5

248 m²

Satılık

480.000 €

Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Begovići, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Tivat – 300 m², 3 banyo. Fiyat: 270.000 €

5

3

300 m²

Satılık

270.000 €

Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Tivat – 300 m², 4 banyo. Fiyat: 300.000 €

5

4

300 m²

Satılık

300.000 €

Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Tivat – 300 m², 3 banyo. Fiyat: 315.000 €

5

3

300 m²

Satılık

315.000 €