Satılık, Arazi Cetinje Ostalo, 17159 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Crna Gora

428.970 €

25 € / m²

Alan

17159 m²

Cetinje'de, no. 862 arsa Cetinje şehrinden 6 km uzaklıkta bulunan bir arsa satılıktır. Arsanın alanı 17.159 m2'dir. Arsada gerekli altyapıların bağlanma imkanı vardır: su, kanalizasyon ve elektrik. Arsanın yanından bir yol geçmektedir. Eko köy inşası için ideal bir yer.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 85.794 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

428.970 €

Peşinat

85.794 €

Kredi

343.176 €

Faiz

229.069 €

Aylık ödeme tutarı

1.907 €

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Ljubotinj

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 8500 m². Fiyat: 33.000 €

8500 m²

Satılık

3,9 €/m²

33.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Cetinje

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 666 m². Fiyat: 48.000 €

666 m²

Satılık

72,1 €/m²

48.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

10. avg 2025.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Donji Kraj

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 561 m². Fiyat: 56.000 €

561 m²

Satılık

99,8 €/m²

56.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 21000 m². Fiyat: 84.000 €

21000 m²

Satılık

4 €/m²

84.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

cetinje

Arsa satılık Ostalo, Cetinje. Fiyat: 85.000 €

0 m²

Satılık

85.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 21000 m². Fiyat: 94.500 €

21000 m²

Satılık

4,5 €/m²

94.500 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Premium

Arazi

18. mart 2026.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Vucedolska ulica

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 4850 m². Fiyat: 725.000 €

4850 m²

Satılık

149,5 €/m²

725.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

17. dec 2025.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 400000 m². Fiyat: 4.000.000 €

400000 m²

Satılık

10 €/m²

4.000.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

cetinje

Arsa satılık Ostalo, Cetinje. Fiyat: 85.000 €

0 m²

Satılık

85.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Cetinje

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 666 m². Fiyat: 48.000 €

666 m²

Satılık

72,1 €/m²

48.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Ljubotinj

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 8500 m². Fiyat: 33.000 €

8500 m²

Satılık

3,9 €/m²

33.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 21000 m². Fiyat: 84.000 €

21000 m²

Satılık

4 €/m²

84.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

10. avg 2025.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Donji Kraj

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 561 m². Fiyat: 56.000 €

561 m²

Satılık

99,8 €/m²

56.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

17. dec 2025.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Talep üzerine adres

400000 m²

Satılık

10 €/m²

4.000.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Premium

Arazi

18. mart 2026.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Vucedolska ulica

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 4850 m². Fiyat: 725.000 €

4850 m²

Satılık

149,5 €/m²

725.000 €

Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Cetinje, Ostalo

Cetinje, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Cetinje – 21000 m². Fiyat: 94.500 €

21000 m²

Satılık

4,5 €/m²

94.500 €