Satılık, Ev Tivat Krašići, 205 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 14

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Tivat, Krašići

Krašići, Crna Gora

390.000 €

1.902,4 € / m²

Oda

5

Banyo

4

Alan

205 m²

Krašići No. 795'teki Ev Luštica yarımadasının sakin bir bölümünde, Krašići köyünde, toplam alanı 205 m2 + 74 m2 arsa olan bir ev satılıktır. Ev, denizden 10 metre uzaklıkta, birinci sırada yer almaktadır. Evin birinci katında, her birinde mutfak ve banyo bulunan 3 ayrı stüdyo daire bulunmaktadır. Katın alanı 108 m2'dir. İkinci kat, 97 m2 alana sahiptir. Burada iki yatak odası, bir oturma odası, mutfak bölümü ve banyo bulunmaktadır. Girişin önünde deniz manzaralı güzel bir teras bulunmaktadır. Ev, elektrik, su ve telefon bağlantısına sahiptir. Her kattan deniz ve dağların panoramik manzarası vardır. Evin arazisinde iki araçlık otopark, yeşil alanlar ve mangal alanı bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 78.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

390.000 €

Peşinat

78.000 €

Kredi

312.000 €

Faiz

208.259 €

Aylık ödeme tutarı

1.734 €

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Krašići, Tivat – 142 m², 4 banyo. Fiyat: 320.000 €

4

4

142 m²

Satılık

320.000 €

Satılık - Ev Tivat, Krašići

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Krašići, Tivat – 142 m², 4 banyo. Fiyat: 380.000 €

4

4

142 m²

Satılık

380.000 €

Satılık - Ev Tivat, Krašići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Krašići, Tivat – 420 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

5

3

420 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Ev Tivat, Krašići

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Krašići, Tivat – 105 m², 4 banyo. Fiyat: 210.000 €

4

4

105 m²

Satılık

210.000 €

Satılık - Ev Tivat, Krašići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Krašići, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Krašići, Tivat – 209 m², 1 banyo. Fiyat: 300.000 €

4

1

209 m²

Satılık

300.000 €

Satılık - Ev Tivat, Krašići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Krašići, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Krašići, Tivat – 300 m², 2 banyo. Fiyat: 400.000 €