Satılık, Arazi Budva Sveti Stefan, 2084 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

250.000 €

120 € / m²

Alan

2084 m²

Sveti Stefan'da 909 numaralı arsa Budva bölgesinde, Sveti Stefan'da satılık arazi. Arazinin toplam alanı 2084 m²'dir. Parsel için detaylı plan çalışması devam ediyor, ancak ön proje planında evler veya villalar işaretlenmiştir. Tüm altyapı ve yollar parselin yakınındadır. Parselden deniz ve Sveti Stefan adasına güzel bir manzara sunulmaktadır. Sveti Stefan (Sırpça: Sveti Stefan) — Karadağ'da, Adriyatik Denizi kıyısında, Budva Rivierası'nda, Budva'nın 5 kilometre güneydoğusunda yer alan bir tatil beldesidir. Sveti Stefan, Venedik Cumhuriyeti döneminde önemli bir ticaret merkezi ve ulaşım noktasıydı. 15. yüzyılda yerleşim yeri haline geldi ve uzun süre sıradan bir balıkçı köyü olarak temsil edildi. Sveti Stefan'da tatil yapmak, birçok ünlü kişilik arasında popülerdi: o dönemde tatil beldesinin misafirleri arasında Bobby Fischer, Sophia Loren, Claudia Schiffer ve Sylvester Stallone vardı. Pembe-kırmızı ince çakıllarla kaplı plaj, Miločera yönündedir. Ayrıca burada "21" numaralı villa bulunmaktadır — Adriyatik kıyısındaki en pahalı villa ve burada kalmanın fiyatı açık artırma ile belirlenmektedir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 50.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

250.000 €

Peşinat

50.000 €

Kredi

200.000 €

Faiz

133.499 €

Aylık ödeme tutarı

1.112 €

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Arsa satılık Sveti Stefan, Budva – 453 m². Fiyat: 97.000 €

453 m²

Satılık

214,1 €/m²

97.000 €

Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

Arsa satılık Sveti Stefan, Budva – 5300 m². Fiyat: 400.000 €

5300 m²

Satılık

75,5 €/m²

400.000 €

Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Arazi

16. sept 2025.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Arsa satılık Sveti Stefan, Budva – 2390 m². Fiyat: 1.673.000 €

2390 m²

Satılık

700 €/m²

1.673.000 €

Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Arsa satılık Sveti Stefan, Budva – 1341 m². Fiyat: 2.999.997 €

1341 m²

Satılık

2.237,1 €/m²

2.999.997 €

Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Sveti Stefan, Budva – 68 m², . Fiyat: 221.100 €

1+1

-

68 m²

Satılık

221.100 €

Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Sveti Stefan, Budva – 60 m², . Fiyat: 235.000 €

2+1

-

60 m²

Satılık

235.000 €

Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Sveti Stefan, Budva – 50 m², . Fiyat: 72.500 €

1+1

-

50 m²

Satılık

72.500 €

Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Sveti Stefan, Budva – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 105.500 €

1+1

1

42 m²

Satılık

105.500 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Arazi

16. sept 2025.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

2390 m²

Satılık

700 €/m²

1.673.000 €

Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

1341 m²

Satılık

2.237,1 €/m²

2.999.997 €

Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

5300 m²

Satılık

75,5 €/m²

400.000 €

Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Arsa satılık Sveti Stefan, Budva – 453 m². Fiyat: 97.000 €

453 m²

Satılık

214,1 €/m²

97.000 €