Satılık, Daire Budva Bečići, 74 m2

20. maj 2026.
Advert Image
1 / 10

Harici bağlantı

Tina  Arhangeljskaja

Tina Arhangeljskaja

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

202.000 €

2.729,7 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

74 m²

Kat

3

Bečići'de deniz kenarında aydınlık daire, dahil edilen otopark yeriyle birlikte. Bečići'de yeni bir konut kompleksinin üçüncü katında geniş ve fonksiyonel bir daireyi satıyoruz, sahilin en çok aranan bölgelerinden biri. Bu konum, denize yakınlık, gelişmiş altyapı ve yüksek yatırım potansiyeliyle birleşiyor ve hem kişisel ikamet hem de kiralama için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Daire, her mevsimde konforlu yaşam için pratik düzen, iyi aydınlatma ve modern teknik çözümler sunuyor. Gayrimenkulün tanımı ve avantajları: - 74 m² - İki ayrı yatak odası - İki banyo, biri soyunma odasına dönüştürülmüş - Oturma alanlarında yerden ısıtma - Geniş oturma odası, büyük güneşli balkona açılan çıkışla birlikte - Kısmen mobilyalı - İki asansörlü modern bina - Bečići plajına düz bir cadde üzerinden birkaç dakika yürüyüş mesafesi Fiyat, özel otopark yerini içeriyor - özellikle sezon sırasında Bečići'deki mülkler için önemli bir avantaj. Konforu, kaliteli deniz kenarı konumu ve yaşam ile rekreasyon için hazır altyapıya sahip yatırım mülklerini değer verenler için dengeli bir teklif. Bu mülkle ilgili ilgileniyor musunuz? Görüntüleme ayarlamak ve ek bilgiler almak için bize ulaşın.

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 40.400 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

202.000 €

Peşinat

40.400 €

Kredi

161.600 €

Faiz

107.868 €

Aylık ödeme tutarı

898 €

Daire

6. apr 2026.
Popović Prime Estate
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 78 m², 1 banyo. Fiyat: 165.000 €

1+1

1

78 m²

Satılık

165.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

22. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

2+1

1

68 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

18. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 75 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

2+1

1

75 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 180.000 €

2+1

1

68 m²

Satılık

180.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

7. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 67 m², 1 banyo. Fiyat: 199.000 €

2+1

1

67 m²

Satılık

199.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 81 m², 1 banyo. Fiyat: 202.500 €