Satılık, Ev Bar Ostalo, 550 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Bar, Ostalo

Dobra Voda, Crna Gora

950.000 €

1.727,3 € / m²

Oda

3

Banyo

4

Alan

550 m²

Dobre Vode’de Villa No. 775 Adriyatik kıyısındaki Dobre Vode’de, deniz kenarında yer alan manzaralı bir bölgede villa satışa sunulmaktadır. Miras niteliğindeki bahçe sanatıyla çevrili Fas tarzı bir ev, tüm güzelliğiyle misafirlerini karşılamaktadır. Karadağ için gerçekten sıra dışı bir manzara sunar. Bitkilerin kademeli yerleşimi tiyatral bir etki yaratır. Bahçenin içinde, değerli bir elmas gibi, taşmalı bir yüzme havuzu yer almaktadır. Bu havuz yalnızca işlevsel değil, aynı zamanda baskın bir dekoratif unsur olup, yeşil-mavi aydınlatması sayesinde gece saatlerinde alanı tamamen dönüştürür. Suyun yansımaları şık evin pencerelerinde ve vitraylarında parıldar. Gerçekten büyüleyici bir manzara. Bu mekânda oluşan olumlu duygular iç huzur ve denge bulmaya yardımcı olur. Evin girişi otomatik kapıların arkasında doğal taşla döşenmiştir. 2 araçlık yer altı garajı bulunmaktadır. Ayrıca 3 araçlık açık otopark mevcuttur. Üç katlı evin yaşam alanı açık kemerli bir galeri arkasında yer almaktadır. Birinci katta geleneksel Fas tarzında bir mutfak bulunur; mikrodalga fırın, çamaşır makinesi ve yemek pişirme ocağı gibi gerekli ev aletleri yerleşik nişler içine yerleştirilmiştir. Nargile bar alanı, vitraylı bölmenin açılmasıyla havuz manzarasıyla birleşir. İkinci katta şömineli bir oturma odası ve banyolu iki yatak odası bulunmaktadır. Üçüncü katta kapı bulunmaz — açık alan tüm stüdyo boyunca akıcı bir şekilde devam eder ve tüm dekoratif unsurları ortaya çıkarır. Yatak platformunun üzerindeki pencere yıldızlı gökyüzünün büyüleyici manzarasını sunar. Akşam saatlerinde bir kadeh Karadağ rakısı eşliğinde bahçe mangalında aromatik et hazırlayabilirsiniz. Akşam yemeği hazırlamak istemezseniz, yakın sahil restoranlarından eve servis siparişi verebilirsiniz. Pazardan taze ürünler de telefonla sipariş edilerek eve teslim edilebilir. Bu ev masalsı bir yaşam için tasarlanmıştır. Buradaki her şey çekici, ferah, neşeli, sanatsal açıdan zengin ve aynı zamanda pratiktir. Yaz sıcaklarında ev içi serinliğini ve konforunu korur. Bu güzel Adriyatik köşesinde büyüleyici gün doğumları ve gün batımları sizi kayıtsız bırakmayacaktır. Çakıllı ve kayalık plajlar temizlikleri ve egzotik görünümleriyle sizi memnun edecektir. Dobre Vode’deki deniz akıntısı kıyı sularının temizliğini korumaya yardımcı olur. Arsa alanı: 1100 m2. Ev alanı: 550 m2 — 3 yatak odası, 4 banyo. 3. katta jakuzi bulunmaktadır. Arazide su kuyusu bulunmaktadır. Aromatik otlar ve sebzeler içeren dekoratif bahçe. Birkaç meyve ağacı, Gül bahçeleri, çok yıllık palmiyeler ve çam ağaçları ile güzel çiçek açan begonviller. Evde 100 Rus kanalını içeren “Raduga” kablolu TV, klima cihazları, ev aletleri ve karaoke sistemi kuruludur.