Satılık, Ev Bar Šušanj, 218 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

330.000 €

1.513,8 € / m²

Oda

4

Banyo

1

Alan

218 m²

Şušanj'daki Ev No. 763 Evi zeytin ağaçları ve kalıntı çam ağaçları çevrelemektedir, bu da taze hava, konfor hissi ve doğaya yakınlık sağlar. Modern standartlar ve inşaat teknolojileri: yüksek tavanlar ve ahşap ile alüminyumdan yapılmış panoramik pencereler, tasarruf sağlayan ısı-su yalıtım ve iklimlendirme sistemleri, birinci sınıf seramik ve parke, ayrıca doğal taş kaplama. Tüm şehir hizmetleri bağlanmıştır, ayrıca Rus kanalları ile kablo TV, internet ve IP telefon hizmeti de mevcuttur. 218 m2 alanında, 450 m2 arsa üzerinde üç katlı bir ev. Düzen: 1. kat - ayrı yatak odası ve banyosu olan daire 2. kat - oturma odası, mutfak, yemek odası, banyo, depo 3. kat - iki banyolu üç yatak odası Garaj, mangal alanı, şömine, geniş teraslar. 20.000 euroya, yatırımcı tarafından 3x6 metre boyutlarında bir havuz inşası mümkündür.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 66.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

330.000 €

Peşinat

66.000 €

Kredi

264.000 €

Faiz

176.219 €

Aylık ödeme tutarı

1.467 €

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Šušanj, Bar – 200 m², 1 banyo. Fiyat: 270.000 €

4

1

200 m²

Satılık

270.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Šušanj, Bar – 236 m², 2 banyo. Fiyat: 257.000 €

3

2

236 m²

Satılık

257.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Šušanj, Bar – 150 m², 1 banyo. Fiyat: 285.000 €

5

1

150 m²

Satılık

285.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Opština Bar, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Šušanj, Bar – 198 m², 3 banyo. Fiyat: 300.000 €

5

3

198 m²

Satılık

300.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Šušanj, Bar – 220 m², 3 banyo. Fiyat: 325.000 €

4

3

220 m²

Satılık

325.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Šušanj, Bar – 120 m², 2 banyo. Fiyat: 350.000 €

5

2

120 m²

Satılık

350.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

16. jan 2026.