Satılık, İş yeri Budva Rafailovići, 189 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

İş yeri Budva, Rafailovići

Rafailovići, Crna Gora

500.000 €

2.645,5 € / m²

Banyo

-

Alan

189 m²

Kat

1

Rafailovići'de alan no. 711 Ticari alan Rafailovići'de toplam 189 metrekare alana sahip ticari bir alan satılıktır. Alan, denizden sadece yirmi metre uzaklıkta olan bir binanın birinci katında yer almaktadır. Restoran veya mağaza için uygundur, denize bakan bir teras kullanma imkanı ile.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 100.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

500.000 €

Peşinat

100.000 €

Kredi

400.000 €

Faiz

266.999 €

Aylık ödeme tutarı

2.223 €

İş yeri

4. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Rafailovići, Opština Budva, Crna Gora

Işyeri satılık Rafailovići, Budva – 190 m², . Fiyat: Fiyat için sorun

0

-

190 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - İş yeri Budva, Rafailovići

İş yeri

4. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Rafailovići, Crna Gora

Işyeri satılık Rafailovići, Budva – 200 m², 8 banyo. Fiyat: 750.000 €

10

8

200 m²

Satılık

750.000 €

Satılık - İş yeri Budva, Rafailovići

İş yeri

4. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Rafailovići, Crna Gora

Işyeri satılık Rafailovići, Budva – 795 m², 17 banyo. Fiyat: 900.000 €

17

17

795 m²

Satılık

900.000 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 29 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

29 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

20. nov 2025.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 26 m², 1 banyo. Fiyat: 69.000 €

1+1

1

26 m²

Satılık

69.000 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire