Satılık, Ev Budva Ostalo, 220 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

495.000 €

2.250 € / m²

Oda

4

Banyo

4

Alan

220 m²

Krimovici'de, no. 1291 Villa Geleneksel tarzda villa, Budva-Kotor, Krimovici'de. Villada 4 yatak odası var (her yatak odasında kendi banyosu var), odalardan deniz manzarası var. Şömineli oturma odası. Mutfak ve yemek odası. Oturma odasından güzel bir bahçe alanına çıkış var. Şelale ve çiçekler. Bu ev, gerçekleşen beklentelerle doludur. Teraslarda dinlenmek için birkaç yer, havuz. Bu yerde golf, tenis, bisiklet yolları var. Yakınlarda 17. yüzyıldan kalma 12 manastır var. Kelimeyle tarif etmek imkansız - görülmesi gerekiyor. Villa 220m2, arsa 550m2. Otopark. Denize yaklaşık 2 km, golf sahasına 3 km. Elektrik, su - rezervuar, fosseptik, internet. Misafir evi olarak kullanılabilir. Misafirlere yıl boyunca açık olan bir yüzme havuzu sunulmaktadır. Villanın arazisinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Misafirlere ücretsiz özel otopark alanları sağlanmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 99.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

495.000 €

Peşinat

99.000 €

Kredi

396.000 €

Faiz

264.329 €

Aylık ödeme tutarı

2.201 €

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 310 m², 3 banyo. Fiyat: 520.000 €

4

3

310 m²

Satılık

520.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 249 m², 4 banyo. Fiyat: 550.000 €

4

4

249 m²

Satılık

550.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 174 m², 3 banyo. Fiyat: 550.000 €

4

3

174 m²

Satılık

550.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Lastva, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 176 m², 3 banyo. Fiyat: 200.000 €

3

3

176 m²

Satılık

200.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 230 m², 2 banyo. Fiyat: 255.000 €

3

2

230 m²

Satılık

255.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

26. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 217 m², . Fiyat: 320.000 €

4

-

217 m²

Satılık

320.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo