Satılık, Ev Budva Ostalo, 300 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

265.000 €

883,3 € / m²

Oda

6

Banyo

4

Alan

300 m²

Krimovica'da ev no. 608 Krimovica'da ev Krimovica, Kotor belediyesinde bir ev satılıktır. Evin toplam alanı 300 m2'dir ve toplam alanı 375 m2 olan bir arsada yer almaktadır ve deniz manzarası vardır. Üç katlı ev, Krimovica yerleşiminin sakin bir bölümünde, en yakın plaja 1 km ve Budva'nın merkezine 7 km mesafededir. Klimalı daireler terasa açılmaktadır ve arazide bir çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Birinci katta bir stüdyo bulunmaktadır. İkinci kat: oturma odası, iki yatak odası, banyo. Üçüncü kat: 2 daire (ilk daire mutfak, oturma odası, iki yatak odası ve banyo ile, ikinci daire mutfak, oturma odası, yatak odası ve banyo ile). Her daire, yemek alanı ile tam donanımlı bir mutfağa ve ayrıca duşlu özel bir banyoya sahiptir. Tüm dairelerin pencereleri denize bakmaktadır. Arazide ücretsiz özel otopark sağlanmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 53.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

265.000 €

Peşinat

53.000 €

Kredi

212.000 €

Faiz

141.509 €

Aylık ödeme tutarı

1.178 €

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Budva – 300 m², 4 banyo. Fiyat: 1.595.000 €

5

4

300 m²

Satılık

1.595.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Budva – 127 m², 2 banyo. Fiyat: 310.000 €

5

2

127 m²

Satılık

310.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 310 m², 3 banyo. Fiyat: 520.000 €

4

3

310 m²

Satılık

520.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 270 m², 4 banyo. Fiyat: 599.000 €

4

4

270 m²

Satılık

599.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

26. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Budva – 280 m², . Fiyat: 600.000 €

5

-

280 m²

Satılık

600.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Lazi, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Budva – 129 m², 4 banyo. Fiyat: 675.200 €

6

4

129 m²

Satılık

675.200 €