Satılık, Arazi Budva Buljarica, 1400 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Buljarica

Buljarica, Crna Gora

336.000 €

240 € / m²

Alan

1400 m²

Buljarica'da 766 numaralı arsa Buljarica'da birinci sırada yer alan arsa, 1400 m2 yüzölçümüne sahip, konut binası - otel inşası için satılıktır. Plan, en yüksek kategori (lüks) bir otelin inşasını öngörmektedir. 1000 m2 - iki bina inşasına izin verilmektedir. Denize mesafe 80 m'dir. Arsanın yanında bir yol bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 67.200 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

336.000 €

Peşinat

67.200 €

Kredi

268.800 €

Faiz

179.423 €

Aylık ödeme tutarı

1.494 €

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 518 m². Fiyat: 75.000 €

518 m²

Satılık

144,8 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 517 m². Fiyat: 75.000 €

517 m²

Satılık

145,1 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

5. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 365 m². Fiyat: 98.550 €

365 m²

Satılık

270 €/m²

98.550 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 972.26 m². Fiyat: 194.452 €

972 m²

Satılık

200 €/m²

194.452 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Buljarica, Crna Gora

Arsa satılık Buljarica, Budva – 15 m². Fiyat: 260.000 €

15 m²

Satılık

17.333,3 €/m²

260.000 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 1783 m². Fiyat: 267.450 €

1783 m²

Satılık

150 €/m²

267.450 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 2227 m². Fiyat: 556.750 €

2227 m²

Satılık

250 €/m²

556.750 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 3659 m². Fiyat: 600.000 €

3659 m²

Satılık

164 €/m²

600.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 972.26 m². Fiyat: 194.452 €

972 m²

Satılık

200 €/m²

194.452 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 1783 m². Fiyat: 267.450 €

1783 m²

Satılık

150 €/m²

267.450 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 2227 m². Fiyat: 556.750 €

2227 m²

Satılık

250 €/m²

556.750 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 13393 m². Fiyat: 2.008.950 €

13393 m²

Satılık

150 €/m²

2.008.950 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 3120 m². Fiyat: 624.000 €

3120 m²

Satılık

200 €/m²

624.000 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 517 m². Fiyat: 75.000 €

517 m²

Satılık

145,1 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

5. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 365 m². Fiyat: 98.550 €

365 m²

Satılık

270 €/m²

98.550 €

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Buljarica, Crna Gora

Arsa satılık Buljarica, Budva – 15 m². Fiyat: 260.000 €

15 m²

Satılık

17.333,3 €/m²

260.000 €